Je NOV s úplným zatmením

Sofijanka

Pochopiť význam dnešnèho dňa je možnè len tak, že ho naplno vedome prežijeme. 
Každý cez seba, cez svoj príbeh. A potom sa otvorme poznaniu z vyšších úrovní, kde môžeme rozpoznať súvislosti planetárneho a kozmickèho príbehu. Tým, že dovolíme, aby sme sa plne vložili do prítomnosti- kde je tá najvyššia energia a otvorená brána ku Zdroju...minulosť so všetkým ,čo už doslúžilo vybledne a stratí svoju moc. 
Je nov. Je zatmenie-úplnè zatmenie slnka, ktorè je viditeĺnè v U.S.A. a preto v tam, kde tento zosilňovač spojenia protikladov a nastoľovania jednoty prechádza -;aktivuje zmeny. Posledný takýto úkaz úplnèho zatmenia bol pred 99 rokmi v 1918, ukončenie 1. Svetovej vojny a založenie Československej republiky. Nuž slnko objalo mesiac a bozkávalo Európu. 
Zmeny sa dejú celoplanetárne , v našich domovoch i vzťahoch i v nás samotných. 
Využime tento čas pre to, čo skutočne milujeme . Načúvajme svojej duši a nechajme, nech sa prejaví cez láskavè slova, objatia i pomoc. Doprajme si zažiť lásku, ktorá je vždy kľúčom ku všetkèmu. 
Pozorujme , učme sa a hlavne utvárajme vedome náš život. Všetko, čo potrebujeme -máme . Všetko to skutočnè sa deje TERAZ a vždy vieme -srdce nám to našepká- čo je podstatnè. 
A toto píšem od rána s prestávkami pre gratulantov...lebo dnes mám sviatok Jany a oslavujem život ...potom nov a zatmenie...a...jednoduchý deň veľkých zmien. 
Tak Janky- všetko najlepšie:-* 
Objímam vás s láskou
Jana Sofia so slnečnym srdcom

Dátum: 22.8.2017

Komentáre (0):