Eklipsa v znamení Leva

S láskou od srdca k srdcu modifikované a preložené mnou D.F.

VZÁCNA LUNÁRNA EKLIPSA V ZNAMENÍ LEVA 11. Februára 2017 – Pripravte sa na obrovské energetické zmeny 

Vzácna lunárna eklipsa (zatmenie) prichádza tento piatok v noci z 10. na 11. Februára

Aj napriek tomu, že každý z nás prežíva svoje osobné životné transformačné zmeny, ktoré môžu mať mierny, až život meniaci charakter, existujú aj ďalšie významné cesty a spôsoby, akými nás môže toto zatmenie ovplyvniť:

Mnohí z nás nájdu zmysel svojho bytia a poslania na Zemi a ďalšie smerovanie vo svojom vnútri. Práve to, čo nám tak bytostne v poslednej dobe chýbalo!

Zatmenia vždy prinášajú časy mocných zmien, a práve toto zatmenie je podčiarknuté a zvýraznené tým, že sa nachádza v znamení Leva. Taký ako ohnivý, vášnivý, dominantný, ušľachtilý a odvážny vodca, ktorého stelesňuje Lev, takí budú aj tí, ktorí sa obvykle pokladajú za slabých a ustráchaných. Mnoho ľudí môže pod vplyvom tejto zmeny konečne prevziať kontrolu nad svojím životom a budúcnosťou.

Mnohým z nás nebude záležať na tom, čo si o nás druhí myslia a nebude nám ani záležať na ich názore pri rozhodnutiach, ktoré v tomto období vykonáme. Všetko necháme len tak plynúť, necháme sa unášať a jednoducho začneme veriť v cesty, ktoré sme sa rozhodli nasledovať pre náš posun vpred. Už nie je priestor pre zdržiavanie sa a váhanie nad rozhodnutiami, či zamýšľanie sa nad názormi iných, toto už na nás nebude mať žiadny negatívny dopad. S energetickým posunom a navyšovaním energií a vibrácií v našom myslení, začneme sa rozhodovať sami za seba a myslieť len na naše najvyššie dobro.

Niektorí ľudia začnú byť sebaistejší a vedomejší si vlastných možností a sebauplatnenia. Či sa bude jednať o zásadné životné rozhodnutia, či zdanlivo bezvýznamné, pôjdu si za svojim a budú sa držať svojich vlastných rozhodnutí. Toto bude zapríčinené čiastočne väčším zásahom do ohniska nášho sebauvedomenia a vyrovnanejším zameraním na svoje bytostné vnútro. V dôsledku toho vstúpi do nášho života viac šťastia a novej osvetľujúcej energie.

Mnohí z nás zistia, že veci sa konečne chýlia ku koncu a budú ukončené. Práve tieto zmeny ohlasuje všeobecný účinok zatmenia, pričom ukončenie sa môže objaviť v podstate v akejkoľvek oblasti nášho života. Môže sa prejaviť v našich vzťahoch, vo vzťahu, ktorý už dávno vyhorel, a teraz už z neho pokojne môžete vyjsť von, alebo možno budete ukončovať projekt, na ktorom ste pracovali roky. Bez ohľadu na to, čoho sa tieto konce týkajú, budú predznačovať ukončenia a veci, ktoré sú už za nami! Je vždy dobré rozlúčiť sa, poďakovať, ukončiť a môcť prejsť na oveľa väčšie a pre naše osobné dobro lepšie veci.

Toto sú len niektoré z tých silnejších účinkov, ktoré na nás kompletné zatmenie môže mať. Celkovo však možno povedať, že tieto udalosti znamenajú začiatok radu transformácií, ktorými si každý budeme v nadchádzajúcom roku prechádzať!

Tak veľa síl a prílivu Svetla milé duše

S láskou od srdca k srdcu modifikované a preložené mnou D.F.

Dátum: 9.2.2017

Komentáre (0):