Dnes už to viem

Mirka

Vieme to, iba si to ľahúčko pripomeňme. Ak bolíme, je to preto, že sme sa odpojili od lásky. Láska je ale našou podstatou. Je to jednota a odpojenie nemá v slovníku. A preto nás volá domov. Musí to bolieť, inak by sme si to nevšimli. Učili sme sa to veľmi dlho. Teraz to už vieme, a práve preto to môžeme precítiť a pustiť. Už naozaj nemusíme trpieť. Každodenná radosť , nadšenie a vášeň nie sú utópiou. Sú to naše nové príbehy, ďalšie epizódy ságy MY.

Rozpustili sme svoje ideály. Vieme, že nič nie je také, ako si  predstavujeme, ale všetko je dokonalé práve také, ako je. Akoby aj naše predstavy mohli uchopiť dokonalosť božieho tvorenia? Nemôžeme si vymyslieť nič také nádherné, ako si pre nás pripravil vesmír. Samozrejme, po dohode s nami :). Už chápeme, že naše vzťahy sú úplne úžasné, pre túto chvíľu jediné, ktoré nám môžu pomôcť narásť. Iba to preciťujme a zrazu tam, kde bola najväčšia tma a chlad, nájdeme pekné stránky. Vo všetkom, čo bol problém zrazu prijímame požehnanie pohľadu z druhej strany. Už jednoducho viem, že ak vo všetkom túžim cítiť to krásne, to dobré, to milujúce, môžem sa v týchto energiách vykúpať a vychutnávať si ich donekonečna.

Je čas, aby tie najsilnejšie zážitky prichádzali nie cez bolesť, ale cez radosť a tvorenie. Všetky tie životy, tisíce rokov boli krásne a vybrúsili z nás nádherné diamanty. A teraz môžeme svetu ukázať našu krásu, našu celistvosť, našu cenu - tak, ako vnímame sami seba. Už vieme, že nič nemohlo byť inak. A preto nemusíme viac bojovať s tým, čo bolo, ani sa báť toho, čo prichádza. Precíťme hlbokú vďaku, ale nelipnime na skúškach minulých. Boli prepotrebné. Dnes je ale nová doba, rodí sa Nová Zem. Dnes stačí milovať (seba) a pomaličky začnú utíchať hromy, blesky a opäť sa vráti pieseň vtákov, šum lístia a teplé lúče slnka.

Rozpomíname si na to, kto sme. Vďaka Bohu, že vesmír nám pomáha urýchľovaním všetkých duchovných procesov. Uvedomenia prichádzajú vedome i nečakane. Nepotrebujeme analyzovať, prečo sa veci dejú práve tak, ako sa dejú. Jedinou našou úlohou, je zo všetkého si vziať tú informáciu, tú emóciu a poznanie, pri ktorých nám poskočí srdce hravou radosťou. Toto je ono. Práve z tohto dôvodu si musel byť v tomto vzťahu. Práve pre toto si sa tak dlho nemohla postaviť na vlastné nohy, mala si strach, ale dnes už vieš, Tvoja duša vie. Práve tento človek je ten, ktorého miluješ, aj keď si to možno doteraz ani netušil.

Naozaj stačí požiadať. Srdcom, dušou, úprimne a odovzdane. Prosiť o pochopenie, precítenie a vnímanie súvislostí aj v tých najmenších udalostiach. Všetko je tu pre mňa a všetko sa deje pre môj vzostup. Smerom k láske, uvoľneniu, smerom k tomu, čo sa snažíme už veky uchopiť a identifikovať ako šťastie.

Nech sa stane všetko, čo sa má. My vo vnútri cítime, že sme milovaní, že sme vzácni a že je čas na odmenu. Na tú najsladšiu. Na život v harmónii s našou esenciou, našou podstatou.

Užime si to plnými dúškami :)

S láskou

Mirka

Dátum: 12.7.2016

Komentáre (4):

Janka
Úžasné...Ďakujem Mirka.
18.7.2016 07:35:58
evik
Pekné... Začnem ľúbiť seba, a zrazu aj okolie sa mení! Vlastná skúsenost
17.7.2016 14:23:11
Hanka
Velmi pekne
13.7.2016 22:21:06
azurmanka
Krásne, ďakujem
13.7.2016 09:42:42