AUGUST - OHEŇ, VÁŠEŇ, ZNOVUZRODENIE

Mirka

Prichádza mesiac s najintenzívnejšou energiou. 8.8. vyvrcholí Levia brána - nádherný energetický portál, cez ktorý na Gaiu prúdia svetelné častice, ktoré jednoducho ožiaria každý kúsok temnoty.

Môže to byť strach. Odpor. Pochybnosť. Nepravda. Všetko, čo sa doteraz skrývalo a iba akoby potichučky tlelo, sa rozpáli v posvätný oheň transformácie. 

Je to úžasný prerod. Znovuzrodenie Fénixa. Je to sila leva, ktorá v tebe prúdi. Túži sa vyjadriť, túži premeniť všetko stagnujúce na nekonečný potenciál lásky a prijatia. 

Budeme prepisovať príbehy. To, čo sa zdalo nemožné, bude zrazu úplne ľahučko uchopiteľné. Tam, kde sme mali najväčší odpor, príde láva nesúca v sebe uvoľnenie a schopnosť akceptovať príbeh duše.

Ego bude kričať. Bude revať. Ale to je dobre :). Nech sa prejaví, je našim nádherným kompasom. Počúvajme ho. Nie preto, aby sme mu slúžili. Preto, aby sme videli, kde je ukrytá najväčšia energia. Na čo máme upriamiť najviac svoju pozornosť. 

Teploty vonku stúpajú, blížia sa k 40tke. A takto je to aj v nás. Pretože ako vo vnútri, tak navonok. Energia sa kumuluje, rodí sa v nás nepoznaná sila. A našim poslaním je využiť ju tvorivo. Je v našej moci premeniť nespútaný oheň na žehnajúcu sviecu svetla. Ako? Jemnosťou. Pravdou. Nehou. Tichom. Meditáciou. 

Všetko je v nás. Iba nazrime, čo sa pýta von. A dovoľme si prejaviť sa vo všetkých podobách.

Nádherný zvyšok leta, lásky :)

Slnko v Srdci - Mirka

Dátum: 1.8.2017

Komentáre (0):