29. marec - LÁSKA SPÁJA... I NECHÁVA ÍSŤ

Mirka

Pre všetkých, ktorí sú na rozcestí, pre všetkých, ktorým prichádza zmena - v tomto procese nám môžu prísť pochybnosti a pnutia. Opúšťame bezpečie domova a známe brehy, naša loď je pripravená vyplávať. Všetko okolo nás podporuje náš zámer. A je to zahraté vždy presne tak, ako potrebujeme, aby sme náš zámer naplnili.

Láska spája. I necháva ísť. Precíť ten nádherný dar ukrytý v tejto afirmácií. Či niečo v tvojom živote ostáva, či odchádza, vždy je tým zachovaný rytmus vesmíru. Nehľadaj vo všetkom svoje zlyhanie. Nehľadaj v ničom svoje zlyhanie - nie je tam :). A ak ho tam náhodou nájdeš, je to rachot tvojich myšlienok, nižšieho prejavu tvojej mysle. Hľadaj stíšenie, v ňom nájdeš odpovede.

Pri každej zmene, pri každej dôležitej udalosti, ktorá mení tvoj svet môžu nádherne pomôcť a pripomenúť ľahkosť premeny a transformácie úžasné 4 dohody od Dona Miguela Ruiza:

1. Nezneužívaj svoje slová - užívaj silu svojho slova len pre pravdu a lásku

2. Neber si nič osobne - všetko čo robia ostatní, je súčasťou ich sna, ich príbehu. Nič z toho sa ťa netýka. Ostaň imúnny voči prejavom druhých, nestaneš sa tak obeťou zbytočného utrpenia

3. Nevytváraj si domnienky - buď odvážny a vyjadruj vždy to čo cítiš a čo ťa trápi. Komunikuj vždy tak jasne, ako dokážeš, aby si sa vyhol smútku a nedorozumeniam

4. Rob veci vždy tak, ako najlepšie dokážeš - nech sa deje čokoľvek, rob vždy všetko tak, ako to najlepšie ide. Daj lásku a dušu do každej tvojej činnosti. Vyhneš sa tak sebaposudzovaniu a ľútosti.

Nech sú aj tieto zlaté pravidlá našou pomôckou na ceste za svetlom :).

Spolu rastieme v láske

Mirka

Dátum: 29.3.2017

Komentáre (0):