Žena, vládni múdro

Mirka

Ty vieš, že všade, kde sa objavíš, prinášaš lásku. Nehu. Jemnosť. Silu. Vnášaš jednotu do duality, láskou tvoríš realitu a búraš ilúzie starého sveta. Tvoje vyžarovanie je magnetické a nie je možné mu odolať. Neexistuje žiaden chlad, žiaden múr, žiadna maska ani falošná identita, ktorá by netúžila roztopiť sa v pulzujúcom teple tvojho srdca.

Ty vieš, že dokážeš vnímať jemnohmotný svet. Svetelné bytosti sa ti prihovárajú jazykom rozumom nepochopiteľným, srdcu však takým prirodzeným. Možno očami či ušami vnímaš okolitý svet, tvoje vnútorné zmysly však cítia, či je to pravda, či iba hra. Niekedy to, čo vnímaš telom, je v plnom rozpore so šepkaním tvojho vnútra. A predsa, ty vieš, kde je pravda.

Ty vieš, že miluješ samu seba. Prežila si stovky možno tisíce životov plných očakávaní a sklamaní, túžieb a osamelosti, podmieňovania šťastia inými. Verila si, že krása sú dlhé vlasy, veľké oči a štíhle nohy. A teraz je to všetko preč. Zmizlo to v tom jedinom bode v tvojom srdci. Tam, kde sídli DUŠA.

Ty vieš, že uvoľnenie aj toho najmenšieho pnutia či pripútania rozžiari tvoje svetlo. A tak je to veľmi jednoduchý vzorec. Vedomý zámer pochopiť svoj príbeh bol na začiatku tvojho prerodu. Dnes už nemáš dôvod nikoho viniť zo svojho smútku. Nikto nie je príčinou tvojho strachu ani nešťastia. Dnes už totiž vieš, že každá negatívna ilúzia je jednoducho túžba ukrivdeného ega nájsť si svoje miesto opäť čo najbližšie pri tebe. A s týmto vedomím je všetko o toľko ľahšie, krajšie, milšie.

To najdôležitejšie, čo si sa naučila je poznanie, že ty meníš svet. Dokážeš tvoriť i ničiť. Dokážeš zmeniť plač na smiech, ale dokážeš aj ublížiť láske. Dokážeš z malinkého semienka vypestovať ružu, no bez tvojej pozornosti môže zahynúť celý kvetinový záhon. Ty dávaš život, ty si jeho nositeľkou, tvoja esencia buble v žilách každého z nás. Preto je tvoje posvätné poslanie život chrániť a starať sa oň.

Toto všetko už vieš. Ty áno, ostatní však vedieť nemusia. Nemusia chcieť vidieť a cítiť. Svoju múdrosť šír iba tým, že žiješ. Príkladom. Tvoje svetlo sa rozlieva bezbreho iba vtedy, ak v tom nie je vôľa a očakávanie. Žena, vieš, že TY SI KĽÚČ. Zvoľ si vždy SRDCOM, ktoré dvere otvoríš. Ktorá komnata ukrýva poklad, po ktorom túžiš. Nenechaj sa upútať ničím, čo nie je pravdivé. I keď to môže tvojmu egu lahodiť. Od teba, od tvojej sily závisí všetko. Tvoj svet. Náš svet. Celá naša galaxia. Žena, vládni múdro.

S láskou

Mirka

Dátum: 14.10.2016

Komentáre (2):

Anculka
Dakujeme
15.10.2016 08:15:28
zuzka
To je nádherne
14.10.2016 16:41:25