Numerologický rozbor

Spracovala Dana Babková


Milí priatelia, prinášame vám na ukážku detailného numerologického rozboru, ktorého východiskom je dátum narodenia. Ak máte záujem aj vy o svoj vlastný rozbor, kontaktujte nás mailom alebo telefonicky... na mobil: . Doba spracovania rozboru je 2 mesiace. Ďakujeme.
Cena numerologickej analýzy je 50,- €.

 

Paolínka

 

Narodila si sa   ............................................   11. 8. 2010

 

Tvoj e životné číslo je .................................   13 / 4 - Transformácia

 

Tvoj  kód  života je .....................................  2 -  4  -  6

 

Tvoja  vnútorná  psychika je ....................   8  -  3 -  11/2

 

Tvoje znamenie je ......................................  Lev – vládca Slnko

 

Tarot ............................................................  2029

 

 

Rozbor dátumu narodenia pre  Polinku  bude mať takúto postupnosť.

Najprv Ti priblížim deň narodenia, potom sa dočítaš o jej poslaní   a následne ti priblížim   cestu k naplneniu poslania. Potom rozoberieme  vnútornú psychiku , deväť ročné vibrácie  a súčasnú osobnú ročnú vibráciu. Rovnako sa dočítaš čo bude potrebovať od rodičov teda od teba a od otca.

 

 

Deň  narodenia  11 – Citlivosť , tarotová karta –

Spravodlivosť.

 

Narodila si sa 11 dňa v mesiaci august  tento deň má názov Citlivosť a v tarotových kartách je to karta Spravodlivosť. Dňom narodenia získavame dary do vienka, sú to naše plusy aj mínusy.  Je to energia s ktorou sa prejavujeme a od narodenia.

 

1 – nezávislosť,  samostatnosť, tvorivosť

1 – nezávislosť, samostatnosť, tvorivosť

2 – družnosť, intuícia, služba

 

11 ti dáva energiu tvorivosti, kreativity, nezávislosti, daru intuície, napojenie sa na vyššie ja, družnosť a spojenie.

Vďaka energii 11 si dostala do vienka veľa intuície, citlivosti.  Máš v sebe revolučné , novodobé myslenie ktoré sa budeš snažiť chcieť povedať do sveta. Dve jednotky ti dávajú veľkú dávku tvorivosti, kreativity, nezávislosti,  vodcovstva. Budeš sa snažiť ale pomáhať druhým . Tie nápady, ktoré budeš vidieť, cítiť, ktoré akoby stiahneš, alebo zachytíš z univerza budeš odovzdávať ďalej . Dostala si do vienka dar komunikácie, diplomacie. Či už to bude formou písomnou alebo verbálnou.  

Máš dar prijímať informácie z jemno hmotného sveta.

Máš rada spoločnosť a druhých ľudí. Často krát si ale zasnívaná. Keďže máš dar veľkej tvorivosti a kreativity  si veľká perfekcionalistka.  Svoje predstavy sa budeš snažiť dať do dokonalosti. Cítiš sa dobre tam kde sa bude jednať o kolektívne rozhodovanie.

Veľmi rada budeš pracovať pre tím , v kolektíve ale budeš potrebovať cítiť , že môžeš rozhodovať a riadiť. Budeš potrebovať cítiť vnútornú spokojnosť , že pomáhaš aj tvoríš aj rozhoduješ.

Je dôležité aby si v živote neulietavala a nežila iba v jednom svete. Preto budeš veľmi všestranná a tvorivá ak nie tak budeš nespokojná .

U teba je potrebné  aby si sa pravidelne očisťovala od cudzích energií, nakoľko máš predpoklady ku priťahovaniu a sťahovaniu cudzích energií na seba. Máš pre dispozíciu na urieknutia,  priťahovať energie ktoré ťa neskôr oslabia.  Môže sa stávať, že pokiaľ budeš unavená, vyčerpaná sú možné bolesti hlavy, pustí sa ti krv z nosa, alebo odpadneš.

Vtedy je jasná, že potrebuje tvoje telo očistenie od cudzích energií. Očistenie môžeš aplikovať aj prakticky aj mentálne. Jednou z možných variant je, že sa umyješ , okúpeš vo vode z čistca - / to je bylinka – čistec/ na 10 min, alebo v predstave...

Je potrebné aby si sa naučila hovoriť o svojich pocitoch a vyvážila prijímanie a dávanie a zároveň nebrať až tak vážne svoju citlivosť až precitlivenosť lebo vďaka tejto precitlivenosti máš stav vnútornej neistoty a tým pádom si závislá na druhých.

 

 

V zdraví  je potrebné aby si si dávala pozor na vnútornú nervozitu, podráždený žalúdok, nespavosť, bolesti hlavy, ekzém.  To všetko môže byť spôsobené vnútornou neistotou, nepohodou doma, precitlivnosťou a netvorením.  

 

 

 

Tvoje životné  poslanie je naplniť energiu čísla

13/4  -  TRANSFORMÁCIA

 

Životné číslo nám ukazuje aké je naše poslanie v tomto živote, čo máme naplniť akú energiu, pocit, cieľ... Ty začneš napĺňať svoje poslanie vo svojich 32 rokoch života.  V tomto roku vstúpiš do veku duchovnej dospelosti a budeš cítiť akoby si dozrela a tvoje energie sa spojili s tebou ďaleko silnejšie.. Do 32 roku života  hlavne zbieraš vlastné skúsenosti aby si potom z nich čerpala ďalej. 

 

Tvoje životné poslanie je vyjadrené v číslach 13 / 4.

1 – nezávislosť, tvorivosť, cieľ

3 – komunikácia,  sila mysle

4 – istota, stability, vytrvalosť, systém

 

Vďaka svojej výnimočnosti, nezávislosti, cieľu, tvorivosti , komunikácii  napĺňam  a mám pocit istoty, stability.

 

Prišla si sem naplniť energiu hojnosti, istoty a stability vo všetko čo tvoríš, v celom svojom živote. Túto stabilitu a istotu dosiahneš vďaka svojej kreativite , sile mysle, komunikácii  a tým, že budeš sama sebou napĺňať svoje predstavy o sebe. Je dôležité aby si si uvedomila silu slova, nakoľko si dostala do vienka energiu tvorivosti a mysle tvoje slovo  a myšlienka sú veľmi silné a rýchle.  Môže sa Ti stávať, že ani nedopovieš svoju  myšlienku  a už sa to deje. Vesmír si povie tvoje prianie je mi rozkazom J či sa jedná o pozitívnu alebo  pozitívnu alebo negatívnu myšlienku.

Prišla si sem pracovať so slovom, predstavou v spoločnosti či už písanou formou alebo komunikačnou. Rovnako máš dar na podnikanie, obchod, pracovať vytrvalo, dôsledne, zodpovedne a systematicky.  Si starostlivá a máš rada tradície.  Máš dar učiť, prednášať pracovať s tímom ktorý vieš vy motivovať,  oceniť, spojiť a dosiahnete spoločne cieľ ktorý si dáte.

Pre čo sa rozhodneš môžeš v živote naplniť ak tvoja myseľ bude o tom presvedčená a budeš svojmu cieľu aj veriť.

Ale ak len budeš chcieť niekomu vyhovieť a sama sa v tom nebudeš vidieť tak cesta bude dlhá a ťažká.

Si veľmi praktická a systematická, dávaš celej svojej rodine pocit istoty a stability a očakávaš to aj od nich. Veľmi rada zariadiš rodinné sídlo v harmónii, kráse , v praktickosti aby ste sa cítili doma v harmónii spokojne. 

Cieľom v tvojom živote je vyriešiť problém so stabilitou, kreativitou a emocionálnym vyjadrením.  Bude fajn ak prekonáš pochybnosti o sebe.

Pochybnosti môžu prísť keď si dáš veľmi vysoké ciele a potom môže prísť pocit, že to nezvládneš, pocit zo zlyhania.  Vtedy je potrebná práca so strachmi  s myšlienkou a slovom. Pozor na tvoju veľkú precitlivenosť.

Nemusíš všetko riešiť, nechaj veci plynúť.

Ako náhle nebudeš cítiť istotu a stabilitu či už citovú alebo hmotnú môžu prísť aj zdravotné problémy v podobe zdanenia , kostí, kĺbov, oporného systému. Ak nebudeš napĺňať svoje predstavy, ciele a nebudeš cítiť nezávislosť  na zdraví sa to prejaví v podobe bolestí a problémov s chrbticou a hlavou.

 

 

KĽÚČ K NAPLNENIU  POSLANIA.

Prišla si sem naplniť istotu a stabilitu citovú aj hmotnú , vďaka tvorivému  slovu, kreativite, komunikácii  a výnimočnosti.

 

CESTA  K NAPLNENIU  POSLANIA :

Je to energia čísla  6 – tarotová karta – MILENCI.

 

Tvoja cesta k naplneniu poslania je pod energiou čísla 6.

Táto energia je  o spojení o láske o prepojení mužskej a ženskej energie v jedno.  Aj keď budeš napĺňať svoje poslanie vždy sa budeš snažiť a budeš preferovať prácu v kolektíve ktorý budeš motivovať, oceňovať starať sa a cez lásku , krásu harmóniu a spojenie budeš prichádzať k istote a stabilite.  Rovnako aj ty budeš túžiť po ocenení, rodine, spokojnosti a láske.  Pozor na vysoké predstavy o láske.

VĎAKA OCEŇOVANIU,  PRINÁŠAM  LÁSKU,  KRÁSU, HARMÓNIU   VŠADE   TAM  KDE  NIE JE.

 

 

KÓD   ŽIVOTA:

Vďaka svojej intuícii, napojenie sa vyšší zdroj, nezávislosti a tvorivosti , komunikácii , láske kráse harmónii cítim a mám citovú a fyzickú istotu a stabilitu.

 / toto je tvoja mantra pre život J /

 

 

 

VNÚTORNÁ  PSYCHIKA   8 – 3 – 11/2

 

Tvoja vnútorná psychika je zložená z energií čísel 8 – 3 – 11/2.

Je vidno , že vo svojom vnútri máš veľmi veľa energie, sily, odvahy, citlivosti a vnútornej komunikácie. Máš vo svojom vnútri Leva, ktorý vie čo v živote chce a ide za tým. Nezabúdaj ale ísť s prúdom života, neisť na silu a za každú cenu. Prijímaj a nechaj plynúť čo ti život prináša a vďaka prvému pocitu, intuícii sa rozhoduj. Je pre teba potrebný pohyb a pravidelný šport aby si energiu dostala von a uvoľnila napätie.  Ako náhle nešportuješ cítiš tlak na hrudníku a máš pocit, že sa nemôžeš nadýchnuť a slobodne dýchať.... Na jednej strane máš veľmi veľa energie vo svojom vnútri na strane druhej si veľmi citlivá na seba.

 Kód tvojej vnútornej psychiky: Vďaka rovnováhe , komunikácii a odvahe mi život prináša dary ktoré s láskou prijímam.

 

 

TVOJE  DEVAŤ  ROČNÉ  VIBRÁCIE.

 

Od narodenia do 10 rokov si pod vplyvom energie čísla 8 – sila.

V tomto období si spojená hlavne s energiou maminky.  V tomto období disponuješ obrovskou energiou. Máš veľmi veľa energie, chceš čo najviac stihnúť, máš rada priateľov a spoločnosť. Potrebuješ šport, pohyb a veľa zážitkov . Od maminky  potrebuješ aby ťa naučila rovnováhy a práce s energiami.

 

 

Od 10 rokov do 21 rokov si pod vibráciou energie čísla 2 – veľkňažka.

V tomto období sa tvoje energie spoja s energiou otca , mužskou energiou. Budeš potrebovať a túžiť zažiť a cítiť veľmi veľa lásky, ocenenia a túlenia. Budeš robiť všetko pre ocenenie.  Pre  teba bude veľmi dôležité ocenenie a láska hlavne od otca. Ako náhle nebude a bude len disciplína a príkazy to ťa moc nenaplní. Podľa vzoru otca si budeš vyberať tvojich ďalších partnerov. Ak nebudeš cítiť lásku od otca je možné, že sa rýchlo zamiluješ, pripútaš na partnera, obetuješ sa  a odídeš z domu.  Všetko záleží na vzťahu s otcom. Budeš vo veľmi citlivom období, kedy budeš očakávať lásku, ocenenie a

 

 

 

 

Od 21 rokov do 32 rokov vstúpiš do vibrácie čísla 3 – cisárovná.

Toto obdobie bude spojené s cestovaním, štúdiom, spoločnosťou, radosťou.... Budeš milovať spoločnosť, priateľov. Veľmi dobre a rýchlo sa naučíš cudzie jazyky....

Toto obdobie je hlavne spojené s priateľmi, spoločnosťou, tímovou prácou , štúdiom, umením a kultúrou.......

 

Od  32 rokov  do 41 rokov bude pod vibráciou čísla 1 – mág.

Je to obdobie nových začiatkov. Mág je energia tvorcu ktorý napĺňa svoje predstavy , ciele a túžby. Tieto nové začiatky ale si potrebuješ vytvoriť  a naplniť sama ako mág. Budeš túžiť po nezávislosti a samostatnosti.

V tomto období začínaš napĺňať svoje poslanie a máš sa oprieť o vlastné skúsenosti z obdobia od narodenia do 21 roku života. Je fajn aby si si vytvorila svoj cieľ, svoju predstavu a vytrvalo išla za ňou. Dôležitá je pre teba sebadôvera, vytrvalosť a systém.

 

 

Od 41 rokov do 50 rokov budeš vo vibrácii pod energiou čísla 5 – veľkňaza.

 V tomto období budeš túžiť po slobode, cestovaní , nezávislosti ,   dobrodružstve a umení.   Potrebuješ pochopiť rovnováhu v oblasti srdcovej čakry lebo pokiaľ tam bude napätie budeš žiť pod tlakom, stresom a pocitom musím. Vychutnávaj si a užívaj. Keď si dobre rozbehneš nové začiatky tak toto obdobie bude o cestovaní, slobode a dobrodružstve .... Ak nie tak bude spojené s obdobím musím lebo túžim zažiť slobodu .... Akýkoľvek tlak nie je vhodný.

 

Od 50 rokov do 59 rokov budeš pod vibráciou čísla 6 – milenci.

Toto obdobie a vlastne aj tvoja cesta k naplneniu poslania je spojená s láskou, krásou harmóniou. V tomto období sa trošku spomalíš a nasmeruješ pozornosť viacej na rodinu, pohodu..... Budeš očakávať a potrebovať počuť viacej ocenenia aká si úžasná, v prvom rade ale najprv oceň samú seba a potom prirodzene príde aj ocenenie od spoločnosti a rodiny. V tomto období budeš vytvárať a prinášať lásku, krásu, harmóniu všade tam kde nie je .

 

 

 

Od 59 rokov do kedy sa rozhodneš zotrvať v tomto tele budeš pod vibráciou energie čísla 11/2 – božská spravodlivosť.

Táto energia je tvoja vnútorná psychika. Je to energia prijímania a nechania plynúť udalostí v živote bez pripútania. Bude to obdobie osudovosti a riadeniu sa prvým pocitom, intuíciou.

Bude to obdobie lásky, spojenia, možného pripútania a citovej závislosti na druhých.  Dôležitá je pravidelná práca s energiami na duchovnej aj fyzickej úrovni, športovanie a tvorenie......

 

 

Máš tarot 2029 môže sa ti stávať , že  málokto bude rozumieť, tvojim citom, pocitom, myšlienkam a predstavám o živote.  Nezabúdaj na komunikáciu a diskusiu. Neuzatváraj sa do seba ale komunikuj.

 

Tvoj vzťah s maminkou je hlavne o komunikácii, spoločnosti, tvorivosti, umení, kultúre. Mali by ste si byť ako kamarátky ktoré si skoro všetko povedia. Maminka ťa má naučiť komunikovať diplomaticky s nonšalanciou.  Ak vo vašom vzťahu nebude komunikácie je dôležitý pohľad z opačnej strany prečo sa neviete porozprávať.......

 

Tvoj vzťah s otcom je o stabilite, opore, systéme. Budeš potrebovať celý

život cítiť, že sa môžeš oprieť a spoľahnúť, že ťa nesklame či už na

 citovej alebo na  hmotnej úrovni. Ak nebudeš cítiť oporu môže prísť

k citovému vydieraniu.  Tvoji partneri budú sa podobať tvojmu otcovi.

 

Tvoj  vzťah s bratom je o veľkej láske, spojeniu, oceneniu, pomoci.

Máte sa veľmi radi a budete si pomáhať celý život.

 

Milá Paolínka prajem Ti aby si naplnila všetky svoje predstavy s láskou,

tvorivosťou, kreativitou a radosťou. Prinesieš nám veľa krásnych chvíľ

ktoré si Ty, tvoja rodina a všetci vychutnáme a oceníme. Veľa zdravia

a šťastia.

 

 

Pripravila a spracovala Dana BABKOVÁ

 

EMAIL:  slnkovsrdci@gmail.comwww.slnkovsrdci.sk

 

Dátum: 12.10.2016

Komentáre (0):