UMENIE NEUTRALITY

Michael

 

 

POSOLSTVO ARCHANJELA MICHAELA

 

 Polarity su nevyhnutnou školou skúsenosti .Žijete vo vedomí prestupu z  duality do jednoty a vaša cesta ku svetlu je cestou postupnèho zjemňovania rozlišovania . Poznania, že cesta jednoty je cesta bezpodmienecnej lasky. Pozoruj a nehodnoť. Vnímaj a nechaj všetko tebou prenikať bez súdenia a kritizovania.

Dualita je nástroj polarity, kde cez bolesť ste nachádzali chuť radosti. Cez temnotu ste vystupovali ku svetlu, v precítení oddelenia ste dokázali vzostúpiť k jednote. Polarity a ich náboj boli zdrojom rastu.

V nadchádzajúcej dobe na trón sadá Jednota. Niet súdenia, všetko slúži prebudeniu. Nič nie je zlè a nič nie je dobrè. Všetko je takè akè je. Neznamená, že nebudeš cítiť farebnú škálu pocitov...budeš plne vychutnávať pocity, ale nebudeš otrokom kyvadlovèho efektu súdenia. vo svojej mysli .. Realita je nastavwná ako zrkadlo, kde všetko čo vidíte, pozorujete a cítite je premietnutím vašich energií. Vonkajší svet je projekciou vnútornèho. Ako navonok , tak vovnútri. Nasmeruj pozornosť dovnútra a láskou, jemne uvoľňuj v sebe cestu neutrality. Čo súdite, musíte zažiť, aby ste poznali, že to tvoríte svojim postojom... a mohli sa od toho odpútať. Najvyššia múdrosť je neutralita. Učiť sa od všetkèho čo vás obklopuje a nachádzať cestu stredu. Cestu jemnèho ladenia, kde všetko má zmysel, všetko je proces učenia, všetko slúži prebudeniu, všetko je láska.

MODLITBA: ARCHANJEL MICHAEL prosím veď ma cestou múdrosti, cestou neutrality, jasnosti a bdelosti. Pomôž mi udržať vedomie v stave nesúdenia. Prepožičaj mi tvoj meč jasnosti a dovoľ mi vo všetkom vidieť vysší zmysel. Nech vo všetkom spoznám spojenca môjho rastu a prebudenia. Ďakujem

AFIRMÁCIE:

JA SOM JASNOSŤ NEUTRALITY

SOM NEUTRÁLNY- ŽEHNÁM KAŽDÈMU ČLOVEKU A KAŽDEJ SKÚŠKE SOM VO SVOJOM STREDE

Žehnám vám s láskou.  Sofia

Dátum: 7.5.2017

Komentáre (5):

Martin H.
Děkuji za všechnu moudrost a světlo.A odpovědi které mi přišly ,během čtení těchto stránek.Děkuji
5.9.2019 15:00:21
Mirka M.
Ďakujem s láskou v srdci <3
7.8.2017 15:26:46
Evik
Ďakujem Janka Sofia, Anjelík náš. Namaste
7.8.2017 12:42:46
Hanka
Dakujem janka a objimam
8.5.2017 17:41:54
Anica
Dakujem za vedenie Sofia!
7.5.2017 22:06:07