Posolstvo Archanjela Rafaela

Slnko v Srdci

Posolstvo Archanjela Rafaela pre túto dobu.

Ja som archanjel Rafael.
Som liečivá moc a sila prírody. Ja som Božský liečiteľ. Som princíp uzdravovania z tvojho najvyššieho JA. Prichádzam na tvoje zavolanie, aby všetky súčasti tvojho bytia sa harmonicky scelili do jedného nádherného celku – do jednoty. Esencia mojej farby, esencia môjho svetla, ktorú vyžarujem zo svojej podstaty, je zelená. Zelená farba prírody, rozkvitnutej lúky, stromov, život ktorý je obdarovaný chlorofylom.
Je to esencia lásky. Uzdravujem láskou. Otvor mi svoje srdce a dovoľ vstúpiť  liečivým esenciám môjho svetla, myšlienok, dotykov a tým otvoriť všetky centrá v tvojom bytí.
Tvoj dych je vzácny nástroj, ktorým životná energia - prána vstupuje do tvojho fyzického bytia a harmonizuje energie vo vnútri. Voľne dýchaj obidvoma nosnými dierkami a precíť ako s nádychom sa rozpína tvoje brucho , hrudník, podkľúčna oblasť a s výdychom voľne klesá hrudník i brucho. Pozoruj svoj dych, nechaj ho voľne prúdiť a nasycuj ho svetlom zelenej farby života.
Pohládzaj svoje vnútro elixírom liečivej lásky zeleného svetla.
Uvoľni oči a ponor ich do toho zeleného kúpeľa plného života. 
Ja, Archanjel Rafael ti pomáham spojiť sa a dokonale spoznať tvoje nádherné telo.
Je to dokonalý nastroj, môžeš s ním vytvoriť zázraky. V každom okamihu je pripravené sa regenerovať na všetkých úrovniach vedomia aj bytia.
Je na tebe ako ho otvoríš liečivej energii a láske. Všade okolo seba máš tisíce možností, substancií prírody. Tvoje telo, tvoja fyzická realita je súčasť nádhernej prírody tela Matky Zeme. Som súčasťou jej liečivej sily, všetky nektáre, esencie i liečivé princípy pochádzajú zo sily Matky Zeme. 
V meditáciách ťa vediem do tvojho chrámu svetla cez vyladenie všetkých živlov v Tebe - zeme, vody, ohňa, vzduchu i éteru. 
Chrám svetla je miesto liečenia a  harmonického spojenia tvojej mysle, duše i tela , je to miesto kde dostaneš odpovede na všetky otázky v okamihu keď pozdvihneš svoje vibrácie na vyššiu frekvenciu a spojíš sa zo svojím vyšším JA.
A tak precíť tlkot svojho srdca a žiaru svojej bezpodmienečnej lásky božského srdca.
Čo najjasnejšie využívaj silu svojej predstavivosti, ktorá je kľúčom k aktivovaniu, zhmotňovania na všetkých úrovniach. Otvor svoju vizualizáciu, svoje preciťovanie, otvor schopnosť načúvať hlasu tvojej duše.
Ponor sa do svojho vnútorného sveta, vstúp do svojho srdca a ocitneš sa na nádhernej lúke. Precíť všetkými zmyslami ako bežíš  ľahučko, dotýkaš sa svojimi chodidlami zeme. V chodidlách sú uložené všetky reflexné plôšky , ktoré sa spájajú s každým orgánom v tvojom tele, dopraj si kúpeľ v orosenej tráve, plnej liečivých bylín a kvetov a precíť, ako  preniká ten blahodarný balzam a napĺňa celé telo. Pred sebou vidíš lány nádherných kvetov, farby od výmyslu sveta, ponor sa do toho svojou predstavivosťou a privoňaj si k niektorému. Precíť ako svojou krásou vstúpi do tvojho vnútra a naplní ťa. Počúvaš spev vtákov, otvor svoje uši a načúvaj tej nádhernej hudbe. Sama príroda ju vykúzlila. Dovoľ nech liečivá hudba, spev vtákov, šum lesa preniká do tvojej nervovej sústavy a harmonizuje tvoje telo, dušu , myšlienky i ducha. Otvor sa liečeniu tvojho tela.
Ocitáš sa vo vibrácii Lady Gaia Bohyne, ktorá svojím vedomím , už vzostúpila do vyšších úrovní lásky. Dovoľ aby svojim svetlom, zvukom, farbami, energiou vo všetkých prejavoch pozdvihovala tvoju osobnú vibráciu. Energie tvojho tela sa prečisťujú , energetické dráhy sa napĺňujú novým svetlom a tvoje bunky žiaria ako čisté diamanty.
Ste vo vzácnej dobe premeny. Je to po prvýkrát v Univerzálnej histórií kedy môžete vzostúpiť a zažiť multidimenzionalitu vo svojich fyzických telách. Vaše telo je dokonalý nástroj, v ktorom sa snúbi dych vesmíru a pulz Zeme. Kľúč k prebudeniu nového vedomia a plnému uvedomeniu si Boha v sebe je prebudenie vašej zjednotenej čakry. Je to brána k najvyššej láske a jednote na všetkých úrovniach . Je to brána v ktorej poznáš prístup k neobmedzeným možnostiam.
Návrat k prirodzeným hodnotám, ktorých podstata je príroda , čistota a jednoduchosť. Je to krok k poznaniu, že všetko čo hľadáte navonok máte priamo v sebe vo svojom tele. Najvyšším zasvätením je poznanie - Ja som cesta, pravda, život.
Vzostúpiť do vyšších úrovní lásky znamená povzdvihnúť svoje telo do úrovne najvyššej priority. Dovoľte aby ste spoznali najbližšieho priateľa vo vašom vzácnom tele. 
Všetko je živé vedomie v tele, každá bunka načúva vaše myšlienky a postoje  rýchlosťou zosilneného pôsobenia môžete byť svedkom zázrakov osobného vyliečenia.
A tu sú najdôležitejšie kľúče ku zdraviu, vitalite a nesmrteľnosti.
1.  Voda - elixír života
2.  Vzduch - živá prána, nositeľ kozmických paprskov
3.  Slnko - zdroj života..
4.  Pohyb - kľúč k zušľachteniu energií vo vašom tele
5.  Dych - mocný nástroj vedomia zjednocujúci myseľ, dušu, telo
6.  Príroda - splyň s ňou je tvoje ladička zdravia
7.  Pravá miera - staň sa svojím umelcom života
8.  Radosť - elixír života, najčistejšia výživa
9.  Láska - vo všetkých podobách je kúpeľom nesmrteľnosti
10.Myšlienka  - je žiaričom , magnetom, ktorý priťahuje pôsobenie toho čo vysielaš
11.Meditácia - stav vedomia kde duch modeluje vaše telá do obrazu dokonalosti, čistoty, ľahkosti...

Milovaní,  nesiete v sebe najvzácnejší dar , ste oblečení do božských tiel, ktoré v každom okamihu prebúdzajú v sebe Kódy vedomia. Sú to kryštály vedomia, ktoré spúšťajú a urýchľujú proces prebudenia. Po prvý krát v tejto dobe môžete zažiť osvietenie cez všetky zmysly, celou svojou bytosťou vo svojich telách, vo všetkých predchádzajúcich civilizáciách zlatého veku osvietenia,  ste často opustili vaše telá, pretože neboli nastavené udržať v sebe tak vysokú frekvenciu lásky. My, Svetelné Bytosti svetlom a láskou omývame vaše telá a prosíme vás, aby ste verili tejto dobe, sebe. Ďakovali svojmu životu a nastavili tvár šťastiu. Tento proces premeny je nastavený tak aby ste ním prešli s ľahkosťou. Veci sú také ich vytvoríte. Je to buď ťažké , alebo ľahké. Proces je na vás. Buď si to užijete alebo pretrpíte. Slobodná voľba je najvyšší zákon tohto univerza.
A my vás prosíme odovzdajte sa svetlu a dovoľte si vo všetkom vidieť cestu k prebudeniu. Hýčkajte si vaše telá a vyživujte výživou, ktorá v sebe nesie požehnanie, lásku, svetlo slnka i vašich myšlienok. Vyživujte každých dych vašim vedomím a uvedomujte si, že prítomný okamih je okamžitým prepojením s oceánom milosti, lásky a nekonečnosti. Milujeme vás a chránime vaše slnká nového vedomia, žiariace z vášho posvätného stredu.
S láskou Rafael, sprievodca vášho božského prebudenia.
Dátum: 6.11.2016

Komentáre (4):

Ľubo
Nesmierne obohacujúca esencia poznania, múdrosti a lásky. Ďakujem
9.12.2018 21:40:50
ala
je to krasne
17.11.2018 22:14:57
Maťka
Z celého srdca ďakujem
8.8.2017 22:21:35
Janka st.
Nádherné, ďakujem
10.3.2016 17:54:18